Ferratové sety

Náučný chodník Ferrata Horskej záchrannej služby Kyseľ ponúka nezabudnuteľné výhľady, nedotknutú prírodu aj adrenalínový prechod.

Pohyb v rokline je kvôli vzácnej vegetácii obmedzený. V rámci roka ju môžete navštíviť v období od 15. júna do 31. októbra. Trasa je jednosmerná (zdola nahor) a navštíviť ju môžu len turisti starší ako 18 rokov, prípadne deti a mládež od 6 rokov v sprievode zákonného zástupcu alebo poverenej osoby.

Ferratové sety a vstupenky

Vstup do rokliny je možný len s ferratovým setom a platným lístkom, ktorý vydáva Správa NP Slovenský raj.

Hosťom ubytovaným v penzióne PB apartments radi poskytneme 2 ferratové sety ZADARMO. Ďalšie ferratové sety vieme hosťom zabezpečiť za poplatok. V prípade záujmu o ferratový set nezabudnite na jeho rezerváciu.

V prípade záujmu vám môžeme asistovať i pri kúpe vstupeniek, prípadne ich zakúpiť vopred. Štandardná cena vstupenky do rokliny Kyseľ je 5€. Ak sa ubytujete v PB apartments,  získavate 50 % zľavu na kúpu vstupenky a prechod roklinou vás tak bude stáť iba 2,50€.

Viac informácií o rokline Kyseľ nájdete v článku v našom blogu Ferrata Kyseľ: Adrenalínové dobrodružstvo v Slovenskom raji.